NEWS STUDIO GALERIA KONWENCJE KONTAKT ADRES LINKI facebook

 

 

 


Studio 3rd Eye powstało w 2003 roku w Grudziądzu, mieści sie przy ul. Wybickiego 44, zarówno właściecielem jak i tatuażystą jest niezmiennie Paweł Wyrębiak. Studio jest jedynym, profesjonalnym miejscem w Grudziądzu, gdzie wykonac możesz nietuzinkowy tatuaż.

 

 

 

PAWEŁ
Inspiruje mnie tatuaż japoński - orientalny, jak również wszelkie tatuaże kolorowe o róznej tamatyce, głownie mocny kolor i kreska charakteryzują moje prace. Wykonuje projekty indywidualnie dla każdego klienta, prace autorskie, nie powielam prac innych artystów!! W studiu dostepne sa fotografie wykonanych przeze mnie tatuaży, projekty, rysunki, również te, które nie są umieszczone na naszej stronie internetowej, a którymi możesz sie zainspirowac poszukując własnego pomysłu, jeżeli takowego nie posiadasz. W naszej pracy liczymy na dialog z klientem, nieszablonowe podejscie do tatuażu, ciekawe tematy. W galerii mozna zobaczyć część moich prac, wszelkie opinie są zawsze mile widziane.
Od kilku lat biorę udział w międzynarodowych konwencjach tatuażu, jest to dla mnie zawsze owocnie spędzony czas, możliwośc tatuowania w kręgu wspaniałych artystów, a co najważniejsze dalsze rozwijanie swoich umiejetności, co niezbędne jest w mojej profesji.

 

FABIAN
Pracuje od kilku lat w studiu 3rd Eye, ukończył szkołę plastyczną, wykonuje głownie tatuaże czarno szare o szerokiej tematyce, są to oryginalne ciekawe prace, obrazy oraz szkice, próbka jego twórczości na naszej stronie i w studiu.

 

Zapraszam więc wszystkich zainteresowanych naszą twórczoscią do odwiedzania mojego studia, czy tez konwencji w których będziemy brali udział.

STUDIO OTWARTE JEST OD Poniedziałku DO Piątku OD GODZ 10:00 - 17:00, W Soboty OD 10:00 DO 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

roman szef
 
fabiano
Copyright www.tattoo3rdeye.com